„Pan Tadeusz” na wesoło i z klasą!

Uczestnicy Domu Seniora w Kłębowie gościli w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, gdzie obejrzeli spektakl „Pan Tadeusz”. Ta nowoczesna interpretacja narodowej epopei, dzięki dynamicznej muzyce, tańcowi i barwnym kostiumom, nabrała zupełnie nowego, widowiskowego wymiaru. Choć historia jest nam wszystkim doskonale znana, w tej oprawie wzbudziła mnóstwo szczerych emocji.

Wyjazd był nie tylko okazją do kontaktu ze sztuką, ale przede wszystkim wspólnie spędzonym czasem, z którego czerpiemy mnóstwo pozytywnej energii.

Umowa o powierzenie grantu 392/2025/BZP/PS w ramach projektu grantowego pt. „Premia Społeczna”
EFERS.04.13-IP.06-0018/23

Udostępnij

Podobne wpisy